PSÍ PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM

Behaviorista - Odborný behaviorální specialista na problémové chování zvířat se zaměřením na psy a kočky je Vojta Maurer ( Pet Behaviourist ) ze Starého Pelhřimova / Kraj Vysočina, kde se zabývá konzultací, poradenstvím a cílenou behaviorální terapií problémových psů a koček, s různými psychologickými a emocionálními potížemi.

PSÍ PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM (2001 - 2020) se nachází ve Starém Pelhřimově v Kraji Vysočina.

Od počátku roku 2001 intenzivně pracuji se zvířaty, která mají nějaké specifické i abnormální problémové chování především se specializuji na psy a kočky různých plemen včetně kříženců.

Někdy jde o časově velmi náročnou a psychicky vyčerpávající činnost, ale vzhledem k žádoucím pozitivním výsledkům behaviorální terapie je celý proces velmi úspěšný, a tím pádem pro mě pozitivní.

Již mnoho let pomáhám majitelům zvířat, kteří dlouhou dobu tolerovali v soužití se svým zvířetem vzájemné nepříjemné situace. Problémy s chováním jejich mazlíčků jim všem ztěžovaly vzájemné soužití.

Existuje zajisté mnoho dalších skvělých lékařů, odborných terapeutů, kteří postupují v terapii odlišně, a přesto mají výsledky. Zvířata jsou záhadná stvoření a jejich charakter je složen ze součástí, které jsou sotva patrné a nejednoznačné. Nadále Vám slibuji, že se budu pídit o kdejaké novince, která mě a zároveň i vaším mazlíčkům pomůže při vzájemné komunikaci a následné terapii problémového chování. Posledních 18– let se profesně zabývám odstraňováním problémového chování zvířat se zaměřením především na psy všech plemen včetně kříženců, v naší Behaviorální poradně. Dále jsem nápomocen případným klientů s problémovým psem  v Behaviorální a etologické poradně. Každý pes, který tvoří nedílnou součást rodiny, nebo žijí ve městě, by měli projít základní socializací a výchovou!!!

Každý pes by měl mít min. základní zkoušku ovladatelnosti typu: ZZO, ZOP, BH. Jsem pro, aby se tato zkoušková povinnost uzákonila, nejenom pro velké psy, ale i pro psy typu čivava, york apod.  V žádném případě nemohu doporučit řešit problém s chováním vašeho psa na kynologickém cvičišti nebo v nějaké soukromé kynologické škole. Již mnoho psů z těchto cvičáků nakonec skončilo u nás, a to ještě s větším poškozením chování což nezkušený majitel psa neočekával.

Netvrdím, že vím o chování domácích mazlíčků naprosto vše, ale pracuji na sobě celoživotně a každý nový pacient mě vždy v něčem obohatí, je to tím, že každé zvíře je originální a nikdy nemohu použít k výsledné terapii žádnou šablonu, vždy musím vycházet z informací, které mi poskytne majitel zvířete, vlastním pozorováním a také podrobným testováním zvířete.

Provozní doba: Pondělí - Pátek 8.00 - 16.00 Hod.

  • Osobní konzultace v PPC ( 1. 500 Kč )
  • Osobní konzultace u klienta doma  / 2. 000 Kč + 8 Kč/km )

Nutnost objednání za účelem konzultace a návrhu terapie pro problémová zvířata - min. týden dopředu

Naším cílem je poskytovat profesionální služby v oblasti behaviorální terapie všem našim stálým i budoucím klientům k oboustranné spokojenosti. Pouto člověka a psa nemůže být vztahem nahodilým, sporadickým, ale kontinuálním a pokračujícím. Tento vztah musí nejen přinášet užitek, ale musí být významný pro obě strany.

TOPlist
Psí psychologické centrum / Psí psycholog Vojta Maurer - odborná terapie problémového chování psů a koček, poradenství v oblasti poruch chování u zvířat. Psí psychologické centrum spadá pod K-9 Training IČ 86877992 majitelka firmy: Zdeňka Maurerová, Starý Pelhřimov, Czech republic: Tel: +420 607 802 268