PSÍ PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM


Potřebujete konzultovat nějaký výchovný problém s vaším mazlíkem? Jsem zde pro Vás na telefonu každou Středu od 15.00 - 17.00 Hod. / V ostatní pracovní dny a někdy i víkend věnuji již objednaným klientům. Děkuji za pochopení

Behaviorista - Odborný behaviorální specialista na problémové chování zvířat se zaměřením na psy a kočky je Vojta Maurer ze Starého Pelhřimova / Kraj Vysočina, kde se zabývá konzultací, poradenstvím a cílenou behaviorální terapií problémových psů a koček, s různými psychologickými a emocionálními potížemi.

PSÍ PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM se nachází ve Starém Pelhřimově v Kraji Vysočina. Od počátku roku 2001 intenzivně pracuji se zvířaty, která mají nějaké specifické i abnormální problémové chování především se specializuji na psy a kočky různých plemen včetně kříženců. V současné době poskytuji své znalosti a dovednosti ve firmě

Někdy jde o časově velmi náročnou a psychicky vyčerpávající činnost, ale vzhledem k žádoucím pozitivním výsledkům behaviorální terapie je celý proces velmi úspěšný, a tím pádem pro mě pozitivní.

Již mnoho let pomáhám majitelům zvířat, kteří dlouhou dobu tolerovali v soužití se svým zvířetem vzájemné nepříjemné situace. Problémy s chováním jejich mazlíčků jim všem ztěžovaly vzájemné soužití.

Existuje zajisté mnoho dalších skvělých lékařů, odborných terapeutů, kteří postupují v terapii odlišně, a přesto mají výsledky. Zvířata jsou záhadná stvoření a jejich charakter je složen ze součástí, které jsou sotva patrné a nejednoznačné. Nadále Vám slibuji, že se budu pídit o kdejaké novince, která mě a zároveň i vaším mazlíčkům pomůže při vzájemné komunikaci a následné terapii problémového chování. Posledních 18– let se profesně zabývám odstraňováním problémového chování zvířat se zaměřením především na psy všech plemen včetně kříženců, v naší Behaviorální poradně. Dále jsem nápomocen případným klientů s problémovým psem  v Behaviorální a etologické poradně. Každý pes, který tvoří nedílnou součást rodiny, nebo žijí ve městě, by měli projít základní socializací a výchovou!!!

Každý pes by měl mít min. základní zkoušku ovladatelnosti typu: ZZO, ZOP, BH. Jsem pro, aby se tato zkoušková povinnost uzákonila, nejenom pro velké psy, ale i pro psy typu čivava, york apod.  V žádném případě nemohu doporučit řešit problém s chováním vašeho psa na kynologickém cvičišti nebo v nějaké soukromé kynologické škole. Již mnoho psů z těchto cvičáků nakonec skončilo u nás, a to ještě s větším poškozením chování což nezkušený majitel psa neočekával.

Netvrdím, že vím o chování domácích mazlíčků naprosto vše, ale pracuji na sobě celoživotně a každý nový pacient mě vždy v něčem obohatí, je to tím, že každé zvíře je originální a nikdy nemohu použít k výsledné terapii žádnou šablonu, vždy musím vycházet z informací, které mi poskytne majitel zvířete, vlastním pozorováním a také podrobným testováním zvířete.

Osobní konzultace v PPC ( 1. 000 Kč )

Osobní konzultace u klienta doma  / 1.500 Kč + 10 Kč-km )

Nutnost objednání za účelem konzultace a návrhu terapie pro problémová zvířata - min. týden dopředu

Naším cílem je poskytovat profesionální služby v oblasti behaviorální terapie všem našim stálým i budoucím klientům k oboustranné spokojenosti. Pouto člověka a psa nemůže být vztahem nahodilým, sporadickým, ale kontinuálním a pokračujícím. Tento vztah musí nejen přinášet užitek, ale musí být významný pro obě strany.

Vojta Maurer / Psycholog psů, Dog Training&Dog Behavior Experts

( PPC 2001 - 2019 )

Starý Pelhřimov / Kraj Vysočina / Česká republika

Tel: 777 831 343
www.psipsycholog.cz

http://www.psiskola.net

Email: psychologpsu@gmail.com

TOPlist