Máte doma psa, kočku a myslíte si, že mají problémové chování nebo nějaké abnormální chování, které Vám dělá starosti? Jsme zde pro Vás a vašeho miláčka. Naštěstí existují četná řešení např. Behaviorální medicína a terapie, což je moderní veterinární obor zabývající se etologii a psychologií zvířat, zmiňovaná terapie musí být ale realizována, pouze pod dohledem a péčí odborného zvířecího terapeuta / Behaviour therapy specialist animal /, který vašemu zvířeti nabídne nové kladné a pozitivní pracovní vztahy.

Vítáme Vás na prezentaci odborné firmy, která se zabývá řešením a odstraňováním problémového či jinak abnormálního chování psů a dalších zvířat, dále terapií nemocných zvířat a terapií chronicky nemocných zvířat. Naše specializovaná firma se přes 18 let zabývá odborným odstraňováním problémového či jinak závadného či abnormálního chování psů, koček a dalších zvířat, dále napomáháme svojí činností majitelům zvířat k vzájemnému porozumění a bezproblémovému soužití...

Nikdy jsme netvrdily, že jsme ti nejlepší na světě, kdo Vám může převychovat Vaše zvíře, nikdy Vám nezaručíme, že právě Vašeho čtyřnohého miláčka dostaneme z jeho prekérky. V našem oboru nejde být ani nějaký mistr, protože každé zvíře je originální tvor, který nás v něčem obohatí, a v něčem něco nového naučí!!! Ale, i my se musíme celoživotně vzdělávat v našem oboru, proto tak činíme a neusínáme na vavřínech a sledujeme také novinky z vědeckého i praktického programu Behaviorální medicíny zvířat. Vždy, uděláme maximum proto, aby se problémové chování vašeho psa dostalo min. do stavu, který budete akceptovatelný jak pro nás, tak pro majitele. Pes, kočka apod. jsou velmi citlivé živé bytosti, a podle toho k nim přistupujeme.

Náš zvířecí klient v nás musí mít důvěru, bez té bohužel nemůžeme spolupracovat. Nestalo se však za více jak 18-ti letou odbornou praxi, abychom si neporozuměli s naším zvířecím klientem. Nutnost zapojení majitele do naší Ambulantní, Diagnostikové a Stacionární Behaviorální terapie problémového zvířete považujeme za NUTNOST!!

Bez vzájemné úzké spolupráce s majitelem zvířete NIKDY!!!

nepřebíráme zvíře tzv. na terapii / převýchovu /

Naším hlavním cílem Behaviorální terapie zvířat je dostat problémové chování zvířete do vyrovnaného stavu a naučit majitele zvířete jak zacházet se svým miláčkem, jak umět číst svého miláčka, jak předcházet konfliktním nebo problémovým situacím, jak prostě společně žít bez omezování, bez vzájemného stresu v klidu a k radosti všech členů Vaší smečky.

Existuje mnoho příčin problematického psího chování a má spoustu podob. Přesnější definice mé práce zní takto: odhalování základních i složitých příčin závadného chování. Abnormální chování psů může mít různorodé příčiny např.: dědičné příčiny, dědičné činitele, poranění mozkovny a některé fyziologické stavy jsou bohužel důsledkem nesprávného zacházení se psem či jiným zvířetem.

Proč se pes chová tak, jak se chová, vedení majitele k pochopení těchto kauzálních příčin, navrhování modifikačních programů terapie závadného chování, jež povedou k jeho změně, a učení majitele psa jak takový program využívat ve prospěch vzájemné komunikace se psem.

Psí psychologické centrum Starý Pelhřimov

Pet behaviourist-Animal Behaviourist – Etologie

Vojťas Maurer / Psí psycholog – Psí trenér

Email: psychologpsu@gmail.com

WEB: www.psipsycholog.cz

 

TOPlist