Psí psychologie / Odborná převýchova psů

Psí psychologické centrum nabízí od 1. 1. 2017 osobní návštěvy u klientů, kteří mají nějaký problém s chováním u svého psa nebo kočky. Dojíždíme ke klientům přímo domu, kde se seznamujeme do podrobna s problémovým chováním zvířete.

Dojíždím do vzdálenosti 50 km od Pelhřimova, aby cestovné nebylo velkou zátěží pro mé vážené psí klienty....

Po zvážení a vytěžení potřebných informací, poskytujeme majiteli domácí plán terapie, který bude dodržovat min. 4 týdny. Během této doby můžeme dle potřeb vše konzultovat dle závažnosti telefonicky, emailem, na sociální síti nebo jinak dle dohody.

Dojíždíme prioritně na místa, kde je nutné okamžitě a bez okolků problém řešit a dostat zvíře s majitelem do pozitivního stavu.

Konzultace trvá cca 2 Hod.

Osobní konzultace u majitele: Cena 499 Kč/ za 2 Hod. konzultace + cestovné náklady 10 Kč/1km / Platba za cestovné je vždy předem na účet, odměna za konzultaci je splatná na místě v hotovosti.....

Vojta Maurer / Psí psychologie, trénink psů, behaviorální specialista na chování zvířat

Dog behaviorist Vojta Maurer / 2001 - 2017 /

Psí psychologické centrum a K-9 Training Starý Pelhřimov

Tel: +420 704 591 046 / Email: psychologpsu@gmail.com

Profilové foto uživatele Psí psychologické centrum Vojta Maurer / Psí psychologické centrum, odborná pomoc při řešení problémového chování psů, poradenství v oblasti výživy štěňat, dospělých psů a psů seniorů, etologické poradenství, osobní i on-line konzultace v oblasti výchovy a chování psů, terapie problémového chování u psů včetně terapie abnormálního chování u dalších zvířat

 

 

TOPlist