Psí psychologie / Odborná převýchova psů

Poradenské služby Psího psychologického centra / Psí poradna

Provozní doba za účelem telefonické konzultace: Po-Pá / 18.00 - 20.00 Hod.

On-line poradenství pomocí emailu:

Napište nám na email: psychologpsu@gmail.com popište nám zhruba Váš problém a napište nám, zda-li  máte zájem o on-line poradenství nebo o osobní konzultaci v našem centru. Připojte vaší adresu a telefonní číslo na Vás a email odešlete. Jakmile k nám email přijde do schránky, zašleme Vám emailem číslo účtu kam provedete platba za naše služby a po připsání částky na náš učet Vám zasíláme k vyplnění Behaviorální dotazník zvířete, který musíte popravdě vyplnit. Jakmile dotazník vyplníte obratem nám ho pošlete zpět. V případě, že jste si vybrali on-line poradenství, tak Vám na email zašleme do 24 Hod. zpracovaný a vyhodnocený behaviorální dotazník – tzv. Domácí plán terapie problémového chování zvířete. Domácí plán terapie je na dobu 3-4 týdnů. V případě, že se chování vašeho mazlíka zlepšilo, můžete i nadále pokračovat dle předepsaného postupu, v opačném případě se již nevyhnete osobní konzultaci v našem centru.

Pokud jste nám zaslali email, že požadujete osobní konzultaci v našem centru, postup je naprosto stejný jako u on-line poradenství, ale nevypracováváme domácí plán terapie, ale zašleme Vám tři možné termíny konzultace v našem centru, z toho nám jeden, který Vám vyhovuje, potvrdíte. Při vašem příjezdu do našeho centra spolu detailně probereme chování vašeho psa a detailně rozebereme Vámi vyplněný behaviorální dotazník. Vyzkoušíme si vašeho psa, jak reaguje na podněty, jak reaguje na Vás jako na majitele apod. Po osobní konzultaci – Vám večer zašleme na email zpracované plán terapie přímo na míru Vás i vašeho psa.

On-line poradenství telefonicky:

Zavolejte mi na tel:  Tel: +420 777 831 343 nebo napiště na email: psychologpsu@gmail.com , že žádáte o telefonickou konzultaci problémového chování vašeho zvířete. Bude Vám zaslán email, kde budou upřesněny podrobnosti ohledně konzultace po telefonu: den a čas, kdy Vám zavolám, potřebné doklady od psa musíte mít u sebe, budu s vámi dopodrobna rozebírat kompletní anamnézu psa a vše ohledně chovu a držení psa. Konzultace je cca 45 - 60 min.

Vojta Maurer / Psí psychologie, trénink psů, behaviorální specialista na chování zvířat

Dog behaviorist Vojta Maurer / 2001 - 2018 /

Psí psychologické centrum a K-9 Training Starý Pelhřimov

Tel: +420 777 831 343 / Email: psychologpsu@gmail.com

 

Ceník Psí poradny:

On-line poradenství EMAIL:  499 Kč

On-line poradenství TELEFON: 499 Kč

Osobní konzultace v Psím psychologickém centru: 999 Kč

Osobní konzultace u majitele zvířete s problémovým chováním: 349 Kč/ Hod. + 7 Kč/1km

TOPlist