Psí psychologie / Odborná převýchova psů

Pozor na podávání tlumících léků a dalších potravních doplňků určených ke zklidnění psů a koček.

Pes a Silvestr / Pes a Čerti / Pes a bouřka / Pes se bojí....Pes má strach....

Dávejte si pozor a nikdy vašemu psovi ani kočce nepodávejte žádné doplňková léčiva, tablety, feromony, antistresové obojky a další nesmysly určených rádoby ke zklidnění bojácného nebo jinak vyplašeného zvířete.

Zbytečně vyhodíte hodně peněz a zjistíte, že podaný přípravek neměl požadovaný efekt, spíše Vám přinesl opak !!! Sám jsem ve své dlouholeté praxi vyzkoušel z pokusných důvodů  / zda-li daný tlumící lék - působí / na svých psech celou řadu reklamovaných výrobků a zjistil jsem, že je to byznys jako ostatní některá doplňková léčiva.  Ani jeden "tlumící lék" nesplnil svůj účel. Proto místo těchto sraček svého psa unavujte na vycházkách a uvidíte jak doma  "padne za vlast " :-) Myslete hlavou, raději si s Vaším psem udělejte dlouhou procházku a uvidíte, jak najednou zvládá pro něj případnou stresovou situaci.

Doplňková léčiva Vám nabízí na internetu mnoho prodejců, v ordinacích mnoho veterinářů a stejně majitelé psů a koček, kteří podávali tyto doplňky, většinou skončí v naší Behaviorální poradně, která je určena majitelům psů a koček s problémovým chováním a stěžují si na to, že jim bylo něco doporučeno a stálo to hodně peněz a efekt žádný nebo ještě horší. Máte pravdu - jediný kdo může změnit chování a upravit ho do žádaných poměrů jste jen Vy s potřebnou odbornou pomocí a bez léků či potravinových doplňků k ovlivnění psychiky.

Takže žádná "tlumící léčiva" nepodávejte vašemu domácímu mazlíčkovi

SEDALIN FORTE, cdVet CALMA, SERENE –UM, RELAXIS, ALLEGRIS, CALMING, S.S.S ANIMAL BONBON, CANISED, D.A.P FEROMONY, ANANXIVIA ISOVIA, SANAL ANTISTRES A MNOHO DALŠÍ NESMYSLŮ, KTERÉ PSOVI NEPOMOHOU !!!

Psovi pomůže pouze úprava jídelníčku, zvýšený podíl kvalitních a doporučených bylin v jídelníčku, hodně pohybu v přírodě i popř. v parku ve městě.  POZOR!!! Nesmíte psa konejšit, hladit, laskat apod. když se něčeho obává, naopak má mít ve Vás oporu a to takovou, že jste klidní, vyrovnaní apod. Když uvidíte, že se pes něčeho bojí, musíte danou reakci ignorovat a chovat se i nadále stejně / vyrovnaně a klidně / a toto přenesete časem i na psa, který bude kopírovat vaše chování. Máte nějaké problémy se strachem, bojácností, nervovou nestabilitou u svého mazlíčka? Jsem zde proto, abych Vám mohl pomoci řešit tento problém.

Vojta Maurer / Psí psychologie, trénink psů, behaviorální specialista na chování zvířat

Dog behaviorist - specialist Vojťas Maurer / 2001 - 2019 /

Psí psychologické centrum Starý Pelhřimov

Email: psychologpsu@gmail.com

TOPlist