PSÍ PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM


Potřebujete konzultovat nějaký výchovný problém s vaším mazlíkem? Jsem zde pro Vás na telefonu každou Středu od 15.00 - 17.00 Hod. / V ostatní pracovní dny a někdy i víkend věnuji již objednaným klientům. Děkuji za pochopení

Dávejte si pozor, a nikdy Vašemu psovi ani kočce nepodávejte žádné doplňková léčiva, tablety, feromony, antistresové obojky apod. !!!


Zbytečně vyhodíte hodně peněz a zjistíte, že podaný přípravek neměl požadovaný efekt, spíše Vám přinesl opak !!! Sám jsem ve své dlouholeté praxi vyzkoušel z pokusných důvodů  / zda-li daný tlumící lék - působí / na svých psech celou řadu reklamovaných výrobků a zjistil jsem, že je to byznys jako ostatní některá doplňková léčiva. Ani jeden "tlumící lék" nesplnil svůj účel. Proto místo těchto sraček svého psa unavujte na vycházkách a uvidíte jak doma  "padne za vlast " :-) Myslete hlavou, raději si s Vaším psem udělejte dlouhou procházku a uvidíte jak najednou zvládá pro nej případnou stresovou situaci.

Doplňková léčiva Vám nabízí na internetu mnoho prodejců, v ordinacích mnoho veterinářů a stejně majitelé psů a koček, kteří podávali tyto dopňky většinou skončí v naší Behaviorální ordinaci a stěžují si na to, že jim bylo něco doporučeno a stálo to hodně peněz a efekt žádný. Máte pravdu - jediný kdo může změnit chování a upravit ho do žádaných poměrů jste jen Vy s potřebnou odbornou pomocí a bez léků či potravinových doplňků k ovlivnění psychiky.
Takže žádná "tlumící léčiva" nepodávejte vašemu psovi !!! a nikdy tyto preparáty ani nezkoušejte podávat...


SEDALIN FORTE, cdVet CALMA, RELAXIS, ALLEGRIS, CALMING, S.S.S ANIMAL BONBON, CANISED, D.A.P FEROMONY, ANANXIVIA ISOVIA, SANAL ANTISTRES A MNOHO DALŠÍ KŠUNTŮ, KTERÉ PSOVI NEPOMOHOU !!!

Psovi pomůže pouze uprava jídelníčku,zvýšený podíl kvalitních a doporučených bylin, hodně pohybu v přírodě i popř. v parku ve městě. Nesmíte psa konejšit, hladit, laskat apod. když se něčeho obává, naopak má mít ve Vás oporu. Když uvidíte, že se pes něčeho bojí musíte danou reakci ignorovat a chovat se i nadále stejně / vyrovnaně a klidně / a toto přenesete časem i na psa.

Vojta Maurer / Psycholog psů, Dog Training&Dog Behavior Experts

( PPC 2001 - 2019 )

Starý Pelhřimov / Kraj Vysočina / Česká republika

Tel: 777 831 343
www.psipsycholog.cz

http://www.psiskola.net

Email: psychologpsu@gmail.com

TOPlist