Psí psychologie / Odborná převýchova psů

Behaviorista - Odborný behaviorální specialista na problémové chování zvířat.

Od počátku roku 2001 intenzivně pracuji se zvířaty, která mají nějaké specifické i abnormální problémové chování především se specializuji na psy a kočky různých plemen včetně kříženců. V současné době poskytuji své znalosti a dovednosti ve firmě PSÍ PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM ve Starém Pelhřimově, kde se zabývám konzultací, poradenstvím a cílenou behaviorální terapií problémových psů a koček, s různými psychologickými a emocionálními potížemi.

Někdy jde o časově velmi náročnou a psychicky vyčerpávající činnost, ale vzhledem k žádoucím pozitivním výsledkům behaviorální terapie je celý proces velmi úspěšný, a tím pádem pro mě pozitivní.

Již mnoho let pomáhám majitelům zvířat, kteří dlouhou dobu tolerovali v soužití se svým zvířetem vzájemné nepříjemné situace. Problémy s chováním jejich mazlíčků jim všem ztěžovaly vzájemné soužití.

Existuje zajisté mnoho dalších skvělých lékařů, odborných terapeutů, kteří postupují v terapii odlišně, a přesto mají výsledky. Zvířata jsou záhadná stvoření a jejich charakter je složen ze součástí, které jsou sotva patrné a nejednoznačné. Nadále Vám slibuji, že se budu pídit o kdejaké novince, která mě a zároveň i vaším mazlíčkům pomůže při vzájemné komunikaci a následné terapii problémového chování.

Posledních 17 – let se specializuji a profesně věnuji odstraňováním problémového chování zvířat se zaměřením především na psy všech plemen včetně kříženců, v naší Behaviorální poradně. Dále jsem nápomocen případným klientů s problémovým psem pomoci u nich doma.

To znamená, že na vyžádání dojíždím i do rodin, kde mají nějaký problém s chováním jejich mazlíčka. Každý pes, který tvoří nedílnou součást rodiny, nebo žijí ve městě, by měli projít základní socializací a výchovou!!!

Každý pes by měl mít min. základní zkoušku ovladatelnosti typu: ZZO, ZOP, BH. Jsem pro, aby se tato zkoušková povinnost uzákonila, nejenom pro velké psy, ale i pro psy typu čivava, york apod. 

V žádném případě nemohu doporučit řešit problém s chováním vašeho psa na kynologickém cvičišti. Již mnoho psů z těchto cvičáků nakonec skončilo u nás, a to ještě s větším poškozením chování což nezkušený majitel psa neočekával.

Netvrdím, že vím o chování domácích mazlíčků naprosto vše, ale pracuji na sobě celoživotně a každý nový pacient mě vždy v něčem obohatí, je to tím, že každé zvíře je originální a nikdy nemohu použít k výsledné terapii žádnou šablonu, vždy musím vycházet z informací, které mi poskytne majitel zvířete, vlastním pozorováním a také podrobným testováním zvířete.

Provozní doba za účelem telefonické konzultace: Po-Pá / 15.00 - 18.00 Hod.

Vojta Maurer / Psí psychologie, trénink psů, behaviorální specialista na chování zvířat

Dog behaviorist - specialist Vojťas Maurer / 2001 - 2019 /

Psí psychologické centrum Starý Pelhřimov

Email: psychologpsu@gmail.com

Provozní doba k objednávání klientů: Po - Čt 16.00 - 18.00 na TEL: +420 777 831 343

Ceník Psí poradny:

Osobní konzultace v Psím psychologickém centru: 1.500 Kč

Ind.trénink v našem centru: majitel + jeho pes pod naším dohledem: 500 Kč/ lekce

Diagnostiková terapie psa s problémovým chováním / 30 dnů - nastartování terapie - od 600 Kč/ den

Má osobní konzultace doma u majitele zvířete s problémovým chováním: 1. 500 Kč/ Hod. + 10 Kč/1km

Nutnost objednání za účelem konzultace a návrhu terapie pro problémová zvířata - min. týden dopředu

Konzultace v Psím psychologickém centru a u majitele trvá cca 2-3 Hod. - záleží na druhu problémového chování

TOPlist