Psí psychologie / Odborná převýchova psů

  NEŽÁDOUCÍ PROJEVY CHOVÁNÍ SE S VĚKEM PSA POUZE UPEVŇUJÍ A STUPŇUJÍ !!! 

 Již od roku 2001 se profesionálně zabýváme řešením a odstraňováním závadného nebo jinak problémového chování u psů všech plemen včetně kříženců. Na naše psí psychologické centrum se obrací majitelé psů nejen z ČR, ale i ze Slovenska, Německa, Rakouska, Maďarska, Polska a Ruska. Za běžný rok projde u nás behaviorální terapií závadného chování  zhruba 38 psů. 

Někdy se jedná o akutní,  jindy o chronické onemocnění psychického stavu zvířete. Jsme moc rádi, že se dosud žádný náš pacient nemusel  nechat pro své závadné chování utratit, a všichni psi jsou u své vlastní lidské rodiny, kde již prožívají šťastní chvíle svého života. Samozřejmostí je, že si s majiteli i po delší době dopisujeme, voláme aby jsme se ujistili, že je všechno v pořádku. Někdy se stává, že naši bývalí pacienti přijíždějí na naše kynologické víkendové výcvikové akce.

Pouto člověka a psa nemůže být vztahem nahodilým, sporadickým, ale kontinuálním a pokračujícím. Tento vztah musí nejen přinášet užitek, ale musí být významný pro obě strany.

Nepostradatelná je i citová vazba na psa, která musí být velmi pevná, především když majitel psa věnuje svému čtyřnohému příteli čas, úsilí a  peníze.

POMOCI VÁM S PROBLÉMOVÝM ZVÍŘETEM - TO JE NÁŠ CÍL

Pokud provádíte výcvik POKUS - OMYL, tak vězte, že jste na nejlepší cestě zničit povahu osobnosti psa a nikdy nebude vyrovnaný a kvalitní společník vaší rodiny, ale pouze usurpátor, se kterým se budete pouze tolerovat.

 Psa s poruchou chování je hloupost cvičit !!!, na to si musíte počkat až do doby, kdy bude již v psychické pohodě a dojde k odstranění závadného chování.

Vojta Maurer / Psí psychologie, trénink psů, behaviorální specialista na chování zvířat

Dog behaviorist - specialist Vojťas Maurer / 2001 - 2019 /

Psí psychologické centrum Starý Pelhřimov

Email: psychologpsu@gmail.com

TOPlist